PRIMAVERA GARWOLIN WYGRYWA DUALTECH FC 2015 !!!

Turniej zwyciężyła drużyna PRIMAVERA GARWOLIN, która konała w finale ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓG 4:1

W meczu o 3-cie miejsce spotkały się drużyny WISŁY PODWIERZBIE oraz INTERNAT. Jeszcze 40 sekund przed końcem meczu drużyna INTERNAT prowadziła 1:0 jednak determinacja zawodników WISŁY przyniosła efekt w postaci wyrównującego gola. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, w takim przypadku regulamin przewiduje konkurs rzutów karnych. Ostatecznie to WISŁA PODWIERZBIE wykonywała je skuteczniej wykorzystując dwa rzuty karne ,INTERNAT pokonał bramkarza WISŁY tylko raz.

1. PRIMAVERA GARWOLIN

2. ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓG

3. WISŁA PODWIERZBIE

4. INTERNAT